Bugün Bayram’ın ikinci gününde, MAVİ HİLAL İNSANİ YARDIM DERNEĞİ olarak Uygur yetim çocuklara özel bir gün yaşatarak bayram sevinciyle onları sevindirdik. Bu anlamlı etkinliği, Kanada HCI Vakfı, gönüllüler ve Unsur Derneği ile birlikte gerçekleştirdik.

Çocuklarımızı Sultan Ahmet Meydanı, akvaryum ve diğer gezi alanlarına götürerek unutulmaz anlar yaşamalarını sağladık. Gönüllülerimiz, çocuklarla ilgilenerek onlara özel bir deneyim sunmaya çalıştı. Ayrıca, her çocuğumuza oyuncak hediyeler vererek mutluluklarına katkıda bulunduk. Etkinlik sonunda, katılan çocuklar, HCI Vakfı’na ve gönüllülere teşekkür ederek, yapılan etkinlikten büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade ettiler.

Allah, çocukların yüzünü güldürenleri de mutlu etsin. Bu güzel etkinliğin gerçekleşmesinde katkısı olan herkesten Allah razı olsun.

MAVİ HİLAL İNSANİ YARDIM DERNEĞİ

On the second day of the Eid, our association (MAVI HILAL HUMANITARIAN AID ASSOCIATION) brought joy and happiness to Uyghur orphans by organizing a special event. In collaboration with HCI, an amazing team of volunteers, and Unsur Association, we took the Uyghur children to Sultan Ahmet Square, the aquarium, and other excursion places, and spent unforgettable moments with them. Our dedicated volunteers gave the children hope and spent a wonderful time and distributed toy gifts to each child, contributing to their happiness. At the end of the event, the participating children expressed their gratitude to HCI Foundation and the volunteers, expressing their great satisfaction with the wonderful activities.

May Allah bless those who bring smiles to the faces of children. We extend our gratitude to everyone who contributed to the success of this event.

BLUE CRESCENT HUMANITARIAN AID ASSOCIATION

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz